Київська область, Макарівський район,
село Малий Карашин, вул. Окружна, 26

Будні дні з 10:00 до 19:00
Вихідні дні: СБ - ВС

Про компанію

Хто ми

UBF-organic - це Українське підприємство, яке спеціалізується на вирощуванні, збиранні та продажу равликів Helix Aspersa Muller.

Наше підприємство складається виключно з професіоналів своєї справи. Весь досвід вирощування равликів ми перейняли у країн Європейського Союзу і адаптували його під Україну. На сьогоднішній день земельний фонд нашого підприємства для вирощування равлики становить 150 ГА. Поля розташовані в екологічно чистих, оточених лісами зонах, Київської, Житомирської, Вінницької, Черкаської та Чернігівської областях. Наша основна ферма знаходиться в Макарівському районі, Київської області.

Сьогодні ми є найбільшими імпортерами равликів Helix Aspersa Muller на територію України. У 2019 з Європейського Союзу ми імпортували равлика 16-ти різним підприємствам. Наша мета - робити екологічно чистий продукт, збільшувати обсяг вирощування і розширювати лінійку продуктів виробництва.

Ми у 2019 році

50+

чоловік відвідали
ферму у 2019

10+

іноземців
відвідали нас

60+

заявок на бізнес-план
залишено

16+

компаніям
імпортован равлик

Послуги

На сьогоднішній день, команда UBF - organic, зібрала досвід по вирощуванню равликів з усієї Європи та України, вибрала з кожної технології краще і випробувавши на своїй фермі, виробила власну технологічну карту, яка працює! У нашу компанію звертаються не тільки для придбання якісного, добірного равлика, але і з проханням допомогти організувати успішний равликовий бізнес. Виходячи з постійно зростаючих звернень в нашу компанію, ми вирішили створити новий відділ, в якому працює команда професіоналів, яка допоможе створити успішну равликову ферму.

Подивитися всі послуги

Наші плани

Команда UBF-organic постійно розвивається і метою нашого підприємства є збільшення обсягу вирощуванного равлика до 400 тонн до 2023 року, а також встановити виробництво продуктів переробки, комбікормовий завод і створити першу онлайн платформу для равликового бізнесу в світі.

2020

200

тонн
2021

300

тонн
2022

400

тонн
2023

400

тонн

Наша документація

Наша компанія працює за європейськими стандартами і має всі відповідні ветеринарні та еко документи

Зв'яжіться з нами

У вас виникли питання або з'явилися пропозиції? Заповнюйте форму нижче і ми зв'яжемося з вами.