Київська область, Макарівський район,
село Малий Карашин, вул. Окружна, 26

Будні дні з 10:00 до 19:00
Вихідні дні: СБ - ВС

Навчання на нашій фермі

Ми пропонуємо кілька видів навчання на нашій фермі:
1) Загальний пакет – практичне навчання на території нашого підприємства, що включає в себе всі етапи вирощування равлика.
2) Етап «репродукції» – правильний вивід зі стану анабіозу маточного стада, правильне розміщення маточного стада на репродукційних столах, необхідні умови для утримання маточного стада, годування маточного стада, обслуговування приміщення репродукції і т.д. Навчання 1 день.
3) Етап «інкубація» – правильне розміщення пінеток з торфом на репродукційних столах для збору ікри, правильне зберігання і збір ікри, необхідні умови для утримання ікри в інкубаторі, годування маточного стада для ефективної репродукції ікри, обслуговування приміщень під час і після збору ікри і т.д. Навчання 1 день.
4) Етап «мальок» – тимчасові рамки вирощування малька, умови утримання малька, годування малька, дорощування малька в літніх теплицях, збір і перенесення малька у відкритий грунт, правильне розміщення по щільності малька і т.д. Навчання 1 день.
5) Етап «поле» – підготовка поля до висадки равликів, правильне розміщення равликів в поле по щільності і по зональності, годування равликів в поле, полив равликів в поле, збір равликів, мийка і сушка равликів, сортування і зберігання равликів, передпродажна підготовка і т.д. Навчання 1 день.

Зв'яжіться з нами

У вас виникли питання або з'явилися пропозиції? Заповнюйте форму нижче і ми зв'яжемося з вами.